O firmie

Firma Deliver Logistik zajmuje się transportem i spedycją krajową oraz międzynarodową od 2008 roku. Powstała na podstawie obserwacji rynku i jego widocznego zapotrzebowania na pełen zakres usług związanych z przewozem towarów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Specjalizujemy się w transportach od przesyłek drobnicowych po ładunki ponadgabarytowe. Systematyczne podnoszenie standardów obsługi logistycznej oraz wykorzystywanie nowoczesnych form komunikowania są priorytetem naszej działalności. Firma odpowiada za organizację całego transportu oraz związane z tym formalności. Dzięki stałym umowom z przewoźnikami oraz szerokimi kontaktami w Europie realizujemy pełen zakres usług transportowo-spedycyjnych.

W zależności od powierzonego nam ładunku organizujemy transport szybko, w zgodzie ze standardami i z zachowaniem ostrożności, w trosce o bezpieczne dostarczenie każdej powierzonej nam przesyłki. Zależy nam na jak największym dostosowaniu się do potrzeb klienta, co czyni nas elastycznym partnerem w branży transportowej.
Każdego kontrahenta traktujemy w sposób indywidualny i wyjątkowy, każdemu towarowi poświęcamy tyle uwagi, ile jest potrzebne do bezproblemowego dostarczenia.
Stawiamy na jakość, dokładność, szybkość i zadowolenie klienta z obsługi.

O firmie

Szybki kontakt

Deliver Logistik

Tel.: +48 885 512 512
Fax: +48 52 373 90 29
Email: biuro@deliverlogistik.pl